Nasi Partnerzy

PWSTE

IIT

A+V

facebook


Konferencja Praktyków - Inteligencja i Automatyka Budynków

Pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych tematyką inteligencji i automatyki budynkowej na Konferencję Praktyków, organizowaną na Naszej Uczelni przy współpracy z partnerami zewnętrznymi, która odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia 2017r.

Podczas konferencji będzie można poznać szerzej zastosowania zautomatyzowanych i inteligentnych pomieszczeń, poznać najnowsze rozwiązania technologiczne, a nawet nauczyć się programowania i zapoznać się z techniczną stroną działania tego typu systemów. Będzie również możliwość bezpośredniego spotkania z firmami, zajmującymi się tą tematyką.

Jest to kolejna, tym razem dwudniowa, konferencja poświęcona inteligencji budynkowej.
Dokładny plan Konferencji przedstawiony jest na plakacie.

Przejdz do strony artykułuInteligentne Rozwiązania Audiowizualne

Mamy przyjemność poinformować, że 28 lutego 2017r. w auli niebieskiej biblioteki PWSTE odbyło się seminarium poświęcone inteligencji budynkowej.

Seminarium to poprowadził pan Bartosz Kowalewski z firmy A+V.
Omawiane były różne sposoby sterowania oświetleniem sal, akustyką, czy obrazem wyświetlanym na rzutniku i monitorach.
Mogliśmy również zapoznać się z oprogramowaniem, pozwalającym na stworzenie aplikacji, która pozwalałaby na zarządzanie salą poprzez urządzenia mobilne (telefon/tablet).

Było to pierwsze, lecz nie ostatnie seminarium, poświęcone tematyce inteligencji budynkowej na Naszej Uczelni.
Niebawem podamy więcej informacji o kolejnych wydarzeniach, na które już dzisiaj zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Przejdz do strony artykułuWarsztaty z zakresu tworzenia gier typu Horror

W trakcie spotkania student IV roku informatyki Maciej Zubrzycki podzieli się swoimi doświadczeniami z zakresu tworzenia gier. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Przejdz do strony artykułu